زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت روشی غیر تهاجمی است به این معنی که سریع و راحت است و نیازی به بیهوشی و جراحی ندارد و مراجعه کننده میتواند بلافاصله نتیجه را مشاهده نماید.

از مهم ترین بخش های صورت که زاویه دادن به آن قسمت موجب افزایش زیبایی ظاهری صورت می شود، فک و گونه ها می باشند. اندازه و شکل فک باید با صورت هماهنگی داشته باشد زیرا عقب یا جلو بودن فک ترکیب صورت را نازیبا جلوه می دهد.

خط آرواره خوش فرم مانند قابی است که زیبایی صورت را چشمگیر تر می کند.

افزایش سن بنا به تغییراتی که در بافت نرم و ساختار استخوان ها ایجاد می کند، باعث می شود که نظم ساختاری در خط آرواره (فک) از بین برود، همچنین برخی افراد نیز به صورت ژنتیکی خط آرواره کامل و متناسبی ندارند.

برای انجام زاویه سازی صورت راههای مختلفی مانند تزریق ژل، تزریق چربی، لیفت با نخ  وجود دارد که مشکلات ظاهری خط آرواره را برطرف کرده و ظاهری خوش آیند به چهره می بخشد.

[foogallery id=”1810″]

زاویه سازی صورت با لیفتینگ با نخ

لیفت صورت موجب کشیده شدن پوست می شود، به کمک نخ های قابل جذب پولیدیوکسانون (PDO) به شما کمک می کند تا ظاهر طبیعی پوست خود را بازگردانید. استفاده از این روش به همراه فیلر های پوستی، می تواند برای کسانی که دچار این مشکل هستند موثر باشد.

در طی درمان، نخ های PDO در لایه زیرپوستی (لایه چربی) یا در سیستم آپونورتیک عضلانی سطحی (SMAS) در زیر پوست قرار می گیرند. نخ ها با استفاده از یک کانول در محل خود قرار می گیرند تا کبودی ناحیه تحت درمان را کاهش دهند.

۶ تا ۸ ماه پس از درمان، نخ ها جذب شده و کلاژن در اطراف آن تشکیل می شود. این نتیجه می تواند تا ۲ سال هم پایداری داشته باشد.

زاویه سازی صورت با تزریق ژل

برای زاویه دار کردن فک، ابتدا باید تحت نظر پزشک متخصص آناتومی صورت فرد مورد بررسی قرار گیرد و میزان ژل و همچنین ناحیه تزریق ژل مشخص شود. این عمل حدود چند دقیقه بیشتر زمان نمی برد و روشی بدون خطر و کم عارضه است.

تزریق ژل زیر نظر پزشک انجام می شود و با توجه به آناتومی صورت فرد، میزان ژل و ناحیه تزریق ژل مشخص می شود، که با توجه به زیبا شناختی صورت در چانه و یا در راستای خط آرواره و یا هردو تزریق ژل صورت می گیرد.

زاویه سازی صورت با تزریق چربی

برای ایجاد زاویه سازی با استفاده از تزریق چربی ، مقدار کمی از بافت چربی از شکم و یا ران برداشته می شود و به صورت کانول های حفره ای به صورت تزریق می گردد.

با تزریق چربی می توان کانتورهای اطراف صورت را کشیده کرد، تا به شما کمک کند خط فکتان ظاهری V شکل پیدا کند و چهره تان به صورت قلب، دیده شود.

توجه داشته باشید که تنها مقدار کمی چربی از بدن شما حذف می شود و این روش با لیپوساکشن کلا تفاوت دارد.

اکثر عوارض جانبی این روش، از جمله کبودی و تورم ظرف یک هفته بهبود می یابد .

هزینه زاویه سازی صورت

هزینه زاویه سازی صورت با تزریق ژل با توجه به میزان ژل استفاده شده و برند ژل و هزینه خدمات انجام شده توسط پزشک محاصبه می شود.