دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا GentleMax Pro

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا به نام GentleMax Pro ، نسل چهارم الکساندرایت ساخت کمپانی CANDELA می باشد.

بی‌شک با‌کیفیت‌ترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد ، دستگاه‌های آمریکایی هستند که علاوه بر استانداردهای بسیار بالا تعداد جلسات شما را کوتاه می‌کنند، اما بخاطر داشته باشید که کمپانی‌های آمریکایی هم دارای دستگاه‌هایی با کیفیت متفاوتی هستند.

دستگاه‌های کمپانی کندلا برای از بین بردن موهای زائد بسیار قوی ظاهر شده و طبق بررسی‌های به‌عمل آمده نتایج در دستگاه کمپانی کندلا ماندگارتر نسبت به سایر برندهاست؛ به علت استفاده از سیستم سرمایشی ویژه که مخصوص این کمپانی است.

اما متاسفانه تعداد زیادی از افراد سودجو به‌تازگی با دستگاه‌های بی‌کیفیت طی تماس‌های تلفنی ادعا به داشتن دستگاه‌های مرغوب دارند. پس قبل از انجام کار با دستگاه‌های آمریکایی حتما به اسم حک شده‌‌ Candela‌ روی دستگاه دقت کنید.

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا جنتل مکس پرو جزء مقرون به صرفه ترین و کم هزیه ترین دستگاه های لیزر در دنیا می باشد . که دلیل آن دوام بیشتر قطعات و عمر طولانی تر آن ها و هم چنین کاهش هزینه های مواد مصرفی، مانند Flash lamp و distance gauge و لنزهای آن می باشد.

ویژگی های دستگاه تکنیکی لیزر الکساندرایت کندلا

 • پیشرفته ترین لیزر الکساندرایت دنیا برای از بین بردن موهای زائد مورد تایید “FDA” آمریکا و دارای استاندارد طلایی “gold standard” .
 • قابل تنظیم بودن طول موج و میزان انرژی برای از بین بردن موهای زائد هر نوع پوست و مو.
 • لیزر الکساندرایت دارای سیستم کولینگ (خنک کننده) قوی و بالاترین استاندارد ایمنی و حداقل عوارض ممکن است.
 • لیزر الکساندرایت کم دردترین، کم خطرترین، سریعترین و موثر ترین دستگاه در حال حاضر دنیا است.
 • لیزر الکساندرایت دارای بزرگترین سطح منطقه لیزر شده در بین دستگاههای لیزر میباشد.
 • توانایی چند برابر لیزر الکساندرایت در مقایسه با سایر لیزرهای موجود.
 • لیزر الکساندرایت مجهز به جدیدترین و توانمندترین سیستم لیزر که تلفیقی از دو نوع لیزر الکساندرایت والیت پلاس میباشد.
 • لیزر الکساندرایت مناسب برای انواع پوست اعم از تیره و برنزه و آفتاب گرفته و موهای کرکی و نازک.
 • دارای جدیدترین فن آوری cynosure آمریکا.
 • دستیابی به نتیجه ایده آل در حداقل تعداد جلسات و بالاترین سرعت ممکن
 • قابل استفاده برای تمام نواحی بدن.
 • تلفیق ایده آل لیزر الکساندرایت (nm755)و لیزر Nd – yag1064nm که موجب بالا بردن اثربخشی و ایمنی در انواع مختلف پوست و مو شده است.

 

Flash lamp : در دستگاه های نسل قدیم CANDELA عمر فلش لامپ تا ۱ میلیون شات می باشد . ولی در سری جدید CANDELA فلش لامپ تا ۵ میلیون شات هم نیاز به تعویض ندارد و این یعنی ۵ برابر شدن عمر آن و در نتیجه صرفه جویی در زمان و هزینه

Distance Gauge : در نسل جدید الکساندرایت ، قطعاتی مانند Window و D.G دوام بیشتری دارند به طوریکه عمر آن ها به بیش از ۲۰ برابر رسیده است .

برای مثال یک بسته ی ۵ تایی D.G در سری قدیم دارای عمر متوسط ۶۰۰۰۰ هزار پالس بوده که این عدد در نسل جدید به ۱۲۰۰۰۰۰ پالس رسیده است.

در یک دوره ی ۱۰ ساله با متوسط کارکرد فلش لامپ تا ۲۰ میلیون شات در سال…

GentleLase Pro-U نیاز به ۳ الی ۴ بار تعویض در هر ۱۰ سال دارد ولی دستگاه های دیگر با عمر ۱ میلیون شات حداقل در یک دوره ی ۱۰ ساله نیاز به ۲۰ بار تعویض خواهند داشت.

کلینیک زیبایی رزا، یکی از بهترین مراکز لیزر الکساندرایت کندلا در کرج می باشد. این مجموعه با داشتن بهترین دستگاه ها در کنار داشتن اپراتورهای متخصص خواهان خدمات رسانی به شما با بالاترین کیفیت و  مناسب ترین قیمت می باشد.

شما می توانید پیش از اقدام به لیزر از خدمات مشاوره رایگان با متخصص پوست، این مجموعه استفاده کنید.