هایفوتراپی

هایفوتراپی  یا HIFU درمانی غیر تهاجمی به منظور جوانسازی و لیفت صورت و گردن  است که امروز بسیار رواج پیدا کرده و مورد استقبال آقایان و خانم ها قرار گرفته است که روشی طبیعی و تدریجی است.

این روش یکی از جدیدترین و بهترین روش های لیفت پوست به شمار می رود ، این روش کاملا ایمن است، هیچگونه دوره نقاهتی ندارد و بدون هیچگونه قرمزی و ایجاد جای زخم انجام می شود، شما بلافاصله پس از درمان متوجه بهبودی پوست خود خواهید شد.

این روش برای کسانی که احساس می کنند پوست صورتشان شل شده یا افرادی که دوست دارند لیفت ابرو و یا لیفت صورت انجام دهند مناسب است.

پس از انجام هایفوتراپی طی چند جلسه، اثرات آن حداقل تا دو سال باقی می ماند، همچنین کلاژن سازی پوست تا ۶ ماه پس از درمان ادامه خواهد داشت که باعث تشکیل ساختار مستحکم پوست خواهد شد.

کاربرد هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی کاربردهای بسیاری دارد در این بخش به ذکر چند نمونه آن می پردازیم:

  1.  از بین بردن خطوط و چین و چروک
  2. سفت کردن پوست صورت و گردن
  3. درمان افتادگی پلک بالا
  4. لیفت صورت ( لیفت چانه، لیفت ابرو، لیفت گونه ها، لیفت پیشانی و لیفت ابرو)
  5. رفع خط خنده و خط اخم
  6. زاویه دار کردن فک
  7. رفع چین و چروک اطراف چشم

قیمت هایفوتراپی

هزینه هایفوتراپی همانند سایر خدمات پزشکی زیبایی با توجه به ناحیه مورد نظر و تعداد جلسات مورد نیاز تعیین می گردد، شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و برآورد هزینه، از خدمات مشاوره رایگان کلینیک زیبایی رزا استفاده کنید که توسط پزشک متخصص پوست انجام می شود.

چه کسانی نباید هایفوتراپی انجام دهند؟

خانم های باردار، بیماران دیابتی، افراد مبتلا به صرع، کسانی که پروتز فلزی در بدن دارند و کسانی که پیس میکر و یا استنت قلبی دارند، نباید از این تکنولوژی استفاده نمایند. در صورت وجود تبخال یا زخم فعال در ناحیه مورد نظر نیز باید تا بهبودی کامل زخم صبر کرد.